elve
INFO : +371 67144573 | +371 22313305

Padomi vecākiem.

Bernudrosiba.lv / Padomi vecākiem

draugiem logo

Mūsu mīļie bērni atrodas nemitīgā kustībā, kopš pamošanās brīža viņi steidzas atkal iepazīt pasauli un visu ņemt rokās. Šāda ziņkāre un briesmu neapzināšanās regulāri izraisa nelaimes gadījumus. Tādejādi nereti rokas cieš, jo pirksti iestrēgst starp durvīm un aplodu, bērni bieži krīt, – jo mazāks bērns, jo biežāk tas zaudē līdzsvaru, tas piederas pie augšanas procesa. Daudzās ēkās atrodamas sienas, palodzes u.c. vietas ar asām malām vai stūriem. Tās var potenciāli apdraudēt krītošus, skrienošus vai rotaļā iegrimušus bērnus. Pat vienreizējs gadījums, kad bērns iespiež pirkstus durvīs, krīt uz asas šķautnes vai stūra var sagādāt lielas ciešanas bērniem un viņu vecākiem.

Vecāki bieži, lasot padomus par bērnu audzināšanu, nodomā: „tas jau nav par manu bērnu, jo ir tik vispārināts uzskats…” Tomēr, katram bērna attīstības posmam ir noteikta veida negadījumi.

Vēlamies ieteikt iepazīties ar portāla mammamuntetiem.lv sagatavoto materiālu, kur tiek doti vērtīgi padomi vecākiem par drošu vidi priekš bērniem sadaļās:

logo3_transp Droša vide mājās.   logo3_transpDroša vide uz ielas     logo3_transpDrošība brīvā dabā.     logo3_transpVecāku kļūdu Tops.

SLIMĪBU PROFILAKSES UN KONTROLES CENTRS piedāvā video sižetus par bērnu drošību, kur speciālisti Jums sniedz vērtīgus padomus vecākiem:

Youtube Kritieni no augstuma

Youtube Apdegumi un applaucējumi

Youtube Noslīkšana

Youtube Aizrīšanās

Youtube Saindēšanās

Atpakaļ uz augšu