elve
INFO : +371 67144573 | +371 22313305

Par mums.

Interneta portāla www.bernudrosiba.lv  mērķis ir izglītot un informēt vecākus par bērnu drošību un bērnu traumatismu novēršanu, piedāvāt klientiem inovatīvus un kvalitatīvus produktus, kas atbilstu visām bērnu drošības vajadzībām,  kā arī zināšanas un konsultācijas, kuras veidojušās bērnu drošības līdzekļu pārdošanā.

Mūsu partneri no pasaules vadošajām bērnu drošības līdzekļu ražošanas un tirdzniecības kompānijām, dalās ar savu pieredzi un zināšanām, lai palīdzētu mums  risināt bērnu traumatismu samazināšanu.

Mēs esam Nīderlandes kompānijas “Arte Viva” ekskluzīvie pārstāvji Baltijas valstīs. Visas prece ir pieejama mūsu birojā Rīgā, Maskavas iela 116.

Mūsu mērķis ir panākt, lai vecāki, kas apmeklē mūsu portālu www.bernudrosiba.lv  un interneta veikalu, saņemtu visas atbildes uz interesējošajiem jautājumiem  par bērnu drošību un precēm.

Mūsu piedāvātie preču zīmoli, ko mēs izplatām, ir vieni no labākajiem pasaulē. Zīmoliem ir labas kvalitātes, komforta, lietošanas, dizaina, cenas un kvalitātes attiecības.

Mēs nodrošinām klientus ar visu nepieciešamo informāciju par produktu un pakalpojumu klāstu, esam importētāji visiem zīmoliem, kas tiek pārdoti mūsu veikalā, tas nozīmē, ka mēs varam garantēt pirms un pēc iegādes apkalpošanu.

Mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti un mēs varam palīdzēt jums rast labākos risinājumus ar elastīgāko cenu.

bērnu drošība                TUV Logo

Atpakaļ uz augšu