elve
INFO : +371 67144573 | +371 22313305

Pirkuma info.

interneta veikals bērniem

Kā iepirkties?

1.Izvēlieties kādu preci, ko vēlaties iegādāties mūsu veikalā.

2.Ievadiet daudzumu un spiediet Pievienot grozam. Ja neievadīsiet preču daudzumu, sistēma automātiski piedāvās „1”.

3. Ja vēlieties iegādāties tikai vienu preci, atveriet Iepirkumu grozu un spiediet Veikt pasūtījumu. Ja vēlaties turpināt iepirkšanos, spiediet Turpināt iepirkšanos. Ja iziesiet no mājaslapas, Jūsu iepirkumu grozs saglabāsies.

4.Apmaksu var veikt sekojoši:

a) Izvēlieties lodziņu Apmaksāt

b) aizpildiet nepieciešamos laukus, kāda ir piegādes adrese, kādu piegādes veidu izvēlaties. Jūs varat ievadīt 2 adreses, savu un saņēmēja. Ja pats esat saņēmējs, ievadiet savu adresi. Spiediet Turpināt.

c) Izvēlieties maksāšanas veidu par pirkumu un spiediet Turpināt.

d) Pārbaudiet pasūtījuma datus un spiediet Pasūtīt.

e) Veiciet maksājumu, izmantojot internetbanku.

f) Ja viss izdarīts, iespējami drīz saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, ka pasūtījums pieņemts.

g) Kad nauda ir saņemta, mēs atrunājam pasūtījuma saņemšanu.

Preču pārdevējs  ir SIA “Sindeks Būve”. Preces norādītas ar PVN 21%.

Ja pasūtījums veikts, bet konkrētās preces tomēr nav mūsu noliktavā, mēs ar Jums sazināsimies pie pirmās izdevības un vienosimies par tālāko rīcību.

Visas cenas saglabājas pirkuma izdarīšanas brīdī un tās netiek mainītas.

Apmaksa, piegāde un garantija

Der zināt!

  • Pēc pasūtījuma noformēšanas ar Jums sazināsies mūsu administrators, lai apstiprinātu pasūtījumu un izvēlētos Jums ērtāko apmaksas un piegādes veidu.
  • Ja ar Jums nav sazinājušies 24 stundu laikā, pasūtījums nav saņemts vai arī Jūsu norādītie dati ir kļūdaini. Tādā gadījumā sazinieties ar mums citā veidā vai arī vēlreiz atkārtojiet pasūtījumu.
  • Ja pēc pasūtījuma veikšanas uz Jūsu e-pastu ir atnākusi vēstule ar lūgumu apstiprināt pasūtījumu par Jūsu izvēlētiem apmaksas un piegādes nosacījumiem, bet Jūs neatbildat, tad pasūtījums pēc 7 dienām automātiski tiks anulēts.
  • Prece klientam, veicot pasūtījumu, tiek piegādāta 3-5 darba dienu laikā no brīža kad klients ir veicis priekšapmaksu par preci.

Visas preču cenas ir norādītas ar PVN 21%.

Norēķinu veidi

Par pasūtīto preci un piegādes pakalpojumu Jūs varat norēķināties sekojošos veidos:

  • apmaksa ar interneta – bankas starpniecību

Garantija.

1.    Visām Interneta veikalā bernudrosiba.lv piedāvātām precēm garantijas apkalpošana tiek nodrošināta saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.

2.    Pat ja ražotājs precei noteicis garantijas termiņu, kas mazāks par diviem gadiem, Pircējam ir tiesības pieteikt prasījumu Pārdevējam par līgumam neatbilstošu preci vai pakalpojumu divu gadu laikā no preces iegādes vai pakalpojuma saņemšanas dienas.

3.    Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiek risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

4.    Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

5.    Lai saņemtu ražotāja garantijas pakalpojumus, Pircējam nepieciešams saglabāt un uzrādīt garantijas dokumentus un pirkumu apliecinošu dokumentu (EKA čeku, preču pavadzīmi), kā arī nogādāt preci Pārdevējam. Transporta izmaksas sedz Pircējs.

6.    Lai pieteiktu prasījumu par līgumam neatbilstošu preci vai pakalpojumu, nepieciešams uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (EKA čeku, preču pavadzīmi vai līzinga līgumu), kā arī nogādāt preci Pārdevējam.

8.    Garantija  nav spēkā, ja precei:

8.1.    ir mehāniski bojājumi, kas radušies klienta vainas dēļ,

8.2.    bojājumi radušies tādēļ, ka prece netika lietota saskaņā ar tās lietošanas instrukciju, ka netika ievēroti preces uzglabāšanas  nosacījumi,

8.3.  ir bojājumi, kuru rašanās iemesls ir ķīmisku vielu iedarbība

10.    Gadījumos, kad garantija nav spēkā,  tad klientam ir jāsedz diagnostikas izmaksas, un klients saņem  slēdzienu par konstatētajiem bojājumiem.

Neskaidrību gadījumā rakstiet vai zvaniet.

www.bernudrosiba.lv administrācija

Atpakaļ uz augšu